Pozyskiwanie linków SEO

Zwiększ ruch dzięki skutecznym strategiom SEO

Bez wątpienia zagadnienie tworzenia oraz budowania powiązań linkami jest ogromne.

Dlatego wiele firm do budowy zaplecza linków angażuje innych twórców i podmioty. Zdecydowanie zatem większość firm nie tworzy sama całości linków, a raczej przyjmuje określoną strategię ich pozyskiwania.  W AISEOWEB postępujemy podobnie stosując jednak dodatkowo własne standardy. Przede wszystkim dodajemy wszystkie  pozyskane linki SEO pod własny system stale monitorujący ich stan. W związku z tym jakość i wiarygodność posiadanych zasobów jest w pełni bezpieczna. W kwietniu 2020 uruchomiliśmy testowo nasz najnowszy system AISEOWEB 2.0 do monitorowania procesami SEO  na wielu płaszczyznach. Zdecydowaną jego cześć zaprojektowaliśmy do zarządzania, monitorowania struktury i stanu  linków. Bez wątpienia AISEOWEB 2.0 to nieocenione wsparcie i pomoc w rozwiązaniu wielu problemów z jakością linków.

Google optymalizacja SEO
Pozyskiwanie linków SEO

Wymiana linków to dobra strategia SEO

Zdecydowanie nie wahaj budować linków z wymiany ze sprawdzonymi partnerami.

Najpierw musisz znaleźć odpowiednią witrynę, następnie musisz poprosić ich o podanie linków do Twojej witryny. Oczywiście jest wiele narzędzi pomagających w zdobywaniu wartościowych linków, należy jednak uważać na czyhające pułapki.
Zdecydowanie jako profesjonaliści możemy pomóc usprawnić ten proces i zaoszczędzić czas, pieniądze i wysiłek. Bezapelacyjnie pamiętaj o tym że wysiłek włożony w  budowanie wartościowych linków pozostaje podstawową udanej strategią SEO.

Dzięki AISEOWEB możesz mieć pewność, że Google zwróci uwagę na Twoją stronę internetową.

Popraw swój ranking dzięki budowaniu linków

Bez wątpienia pozyskiwanie linków SEO stało się podstawową strategią. Zwłaszcza dla firm, które chcą radykalnie zwiększyć swój zasięg w ramach kompleksowej kampanii SEO.

Dlaczego tego potrzebujesz? Ponieważ powodując że wysokiej jakości witryny internetowe odsyłają bezpośrednio do Twojej. Bez wątpienia zyskujesz znaczący wzrost w rankingach wyszukiwarek. W rzeczywistości im bardziej wartościowe witryny premium zawierają linki do Twojej strony internetowej. Tym lepiej ona wygląda w oczach wyszukiwarek, takich jak Google.  Dzieje się tak ponieważ ich algorytm traktuje te linki jako rodzaj rekomendacji dla Twoich treści. Oczywiście pomaga to Twojej firmie osiągnąć wyższe pozycje w rankingach i zapewnia precyzyjne dotarcie do rynku docelowego.

Pozyskiwanie linków SEO, zdecydowanie pamiętaj aby skutecznie tworzyć tylko linki do witryn wykorzystuj tylko takie, które są wartościowe.

Ponieważ w ten sposób oddają coś wartościowego do Twojej witryny. Bez wątpienia tworzenie tych połączeń tylko w celu budowania linków może mieć szkodliwy wpływ na Twoje rankingi. Oznacza to, że musisz zidentyfikować tylko najbardziej renomowane źródła. Zwłaszcza te, które tworzą trafne i dobrze napisane treści. W ten sposób wspierasz nadrzędną jakość treści, które tworzysz i udostępniasz rynkowi docelowemu. Jednak znalezienie tych witryn to dopiero połowa sukcesu. Budowanie linków jest skuteczne tylko wtedy, gdy uda Ci się przekonać innych do dzielenia się nimi. Jeśli chcesz zachęcić wiodące witryny internetowe do umieszczania linków do Twojej bogatej w treść witryny. Zdecydowanie musisz opracować strategię, która potwierdzi Twoją wiarygodność. Pomoże w pozyskiwaniu linków SEO i pomoże maksymalnie wykorzystać możliwości wyszukiwarek.

Pozyskiwanie linków SEO
Pozyskiwanie linków SEO
Pozyskiwanie linków SEO

O co chodzi z tym Dofollow a Nofollow optymalne linki

Z pewnością musisz zrozumieć różnicę między linkami „dofollow” i „nofollow”. Dlatego że mogą one mieć duży wpływ na wynik Twojego planu SEO.

Jeśli chodzi o linki dofollow, działają one tak, jak większość ludzi ma nadzieję. Czyli informują Google, że Twoja domena jest godna zaufania. Niewątpliwie wartościowe  linki dofollow wzmacniają  profil SEO, zwiększając autorytet strony na które kierują. Zdecydowanie  pomagając Twojej firmie wspinać się w rankingach wyszukiwarek. Jeśli jednak do kodu HTML linku dodano „nofollow” czy oznacza to, że te linki zwrotne nie będą miały żadnego wpływu na pozycję SEO? Teoretycznie tak, jednak  nie zupełnie tak się dzieje.

Bez obaw, istnieją bowiem uzasadnione powody dla których warto używać linków nofollow.

Na przykład jeśli Twoja strona zawiera w treści linki do witryn o niskiej jakości, mogło by to mieć negatywny wpływ na jej własne rankingi. Dlatego wartościowe strony internetowe, które chcą uniknąć możliwej kary będą prawdopodobnie zawierać tag nofollow. Jednak linki nofollow nadal oferują szereg korzyści poza SEO.

Zachowaj proporcje w profilu linków dofollow do nofollow powinny zostać zachowane.

Dlatego każda witryna powinna posiadać pewien procent linków nofollow. Wykorzystanie ich zarówno na obcych domenach jak i na naszej stronie może przyciągnąć znaczny ruch do witryny. Zwiększając zaangażowanie w jej produkty i usługi, pomagając rozwijać liczbę obserwujących i dbać o klientów w przyszłości.

Zostań Pro Backlink

Dla początkujących i mniej doświadczonych, bez odpowiedniego zaplecza i narzędzi prowadzenie solidnej strategii budowania linków może być procesem czasochłonnym. 

Zwłaszcza dla rozpoczynających biznes online po raz pierwszy może być trudno zacząć bez popełniania błędów. Na szczęście istnieje wiele wygodnych ścieżek na pozyskiwanie linków SEO, które są w twoim zasięgu. Pomyśl o ludziach, których znasz, i o tym, jak mogliby dać znać o Twojej firmie. Na przykład Twoja sieć przyjaciół, rodziny i byłych współpracowników lub klientów. Zdecydowanie jest to idealny  pomysł aby zacząć całą zabawę z linkami.  Zwłaszcza jeśli są aktywni w mediach społecznościowych, prowadzą wydarzenia lub mają popularny blog. Po dokładnym rozważeniu nie jest trudno uzyskać pierwsze linki zwrotne.

Z całą pewnością istnieje niezliczona ilość miejsc do budowania korzystnych relacji.

Od uznanych forów i grup w mediach społecznościowych po możliwości blogowania gości i referencje. Bez wątpienia  będąc zmotywowanym do zdobywania linków zwrotnych możesz z łatwością poprawić reputację określonego produktu lub usługi.

Pamiętaj że AISEOWEB może pomóc Twojej firmie

Możemy tworzyć przekonujące oferty i wykorzystać nasze narzędzia, tak aby właściciele innych stron, portali i blogów byli gotowi zamieścić link do Twojej witryny. Ponadto możemy stworzyć wyjątkowo pomocne infografiki, raporty i inne formaty. Takie które Twoi odbiorcy udostępnią w Twoim imieniu na własnych kontach i stronach. W ten sposób Twoja reputacja w branży szybko wzrośnie i pomoże wyprzedzić konkurentów.

Pozyskiwanie linków SEO
Pozyskiwanie linków SEO

Potencjał niedziałających Broken Link Building ,a pozyskiwanie linków SEO

Ponieważ Internet stale się rozwija, zasoby są zawsze dodawane i usuwane.

Oznacza to że witryny internetowe zawierają linki do wielu zewnętrznych źródeł, które czasem znikają.  Zatem ich zawartość zawiera kilka uszkodzonych lub martwych linków. Mając to na uwadze sprytni marketerzy odkryli, że wyszukiwanie zepsutych linków jest realną strategią dla firm. Takich  które chcą stworzyć własny jak najszerszy profil linków zwrotnych. Kontaktując się z właścicielami tych witryn, które zawierają popsute linki i oferując pomoc. Jednocześnie mają możliwość w ramach wdzięczności poprosić o umieszczenie linku do własnej strony. Ten sprytny proces oznacza pozyskiwanie linków SEO. Zdecydowanie sprawi że więcej osób odkryje Twoją firmę i wzbogaci Twoją pozycję w branży.

Bez wątpienia podobnie jak w przypadku wielu strategii budowania i pozyskiwanie linków SEO. Znajdowanie niedziałających linków i kontaktowanie się z właścicielami witryn może być procesem czasochłonnym.

Na szczęście istnieje szereg narzędzi internetowych, takich jak Ahrefs Broken Link Checker, ułatwiających zadanie. Zdecydowanie powszechną taktyką jest przeszukiwanie popularnych zasobów swojej branży w celu znalezienia uszkodzonych linków. Z pewnością AISEOWEB 2.0  posiada odpowiednie narzędzia do budowania zasobów na bazie zepsutych linków zapewniając wysokiej jakości zasoby i profile linków zwrotnych. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu potrafimy skontaktować się z właścicielami firm i skutecznie przekonać ich że Twoje treści przynoszą korzyści również jemu.

Twórz i promuj swoje własne cenne zasoby

Promuj swoje cenne zasoby łącząc je mocnymi linkami.

Zanim Google stworzył algorytm, który był wyjątkowo zdolny do wykrywania linków o niskiej jakości. Nie wątpliwie możliwe było łatwe spamowanie stron internetowych za pomocą linków. Zdecydowanie i szybko osiągano znaczące  wzrosty w wynikach wyszukiwania. Z całą pewnością te czasy już dawno minęły i obecnie jeśli chcesz wznieść się na szczyt wyników musisz opracować treści oferujące prawdziwą wartość. Można wzajemnie połączyć siecią linków podnosząc ich wartość. Jest to nic innego jak tworzenie przeróżnych treści o zróżnicowanej wartości (z naciskiem na wysoką jakość). Zasadniczo jest to takie wartościowe „masło maślane” oferujące określoną docelową wartość rynkową za pomocą zasadniczo dowolnej formy. . Niezależnie od tego, czy mówimy tu o długich artykułach, streszczeniach, pomocach technicznych czy infografikach, wiele z tych treści wymaga znacznego nakładu pracy.

Może się to wydać banalne ale nie spodziewaj się że klienci będą się interesować Twoim produktem. Jeśli nie zaoferujesz niczego ponad to co oferuje twoja konkurencja.

Bez wątpienia dzięki niewielkiej inwestycji w promowanie najbardziej dopracowanych treści możesz pokazać klientom coś więcej. Swoją wizję jakości jak chętnie odpowiadasz na typowe pytania branżowe, jak udzielasz pomocnych porad i rozwiązujesz różnorodne problemy. Zdecydowanie wspieraj ofertę poprzez inteligentnie ukierunkowaną kampanię marketingową w mediach społecznościowych. Takie popularne treści będą naturalnie udostępniane na forach internetowych, niszowych grupach społeczności i przedstawicielach branży. Możesz wygenerować ogromny zwrot w postaci profilu linków zwrotnych na naprawdę wiele sposobów. Zdecydowanie zapewniąc poprawę SEO oraz reputacji Twojej marki.

SEO kampania
Nagłówki H1 i H2
Marketing internetowy SEO

Strategicznie zmieniaj przeznaczenie treści

Jak już wspomnieliśmy, tworzenie treści jest niezbędne do generowania skutecznych linków zwrotnych.

Biorąc pod uwagę ile wysiłku wkłada się w tworzenie artykułów, podcastów i filmów, które będą skutecznie budować linki. Zapewne chciałbyś  uzyskać absolutnie maksymalne korzyści ze swojej pracy. Dlatego dzięki sprytnemu podejściu do zmiany przeznaczenia treści możesz ja przebudować i ponownie wykorzystać. Tak aby działała w wielu różnych kontekstach i generowała jeszcze więcej linków do swojej witryny. Dzięki takiemu podejściu  znacznie szybciej można uzyskać wartościowe treści niż tworzenie ich całkiem od nowa. Zdecydowanie udowodnione jest że zmiana przeznaczenia treści zwiększa zasięg i zdobywa szereg lepszych linków. Bez wątpienia AISEOWEB może pomóc Twojej firmie przekształcić stare treści w coś co klienci chętnie udostępnią w mediach społecznościowych. Zdecydowanie poprawi to generowania nowych linków kierujących bezpośrednio do Twojej firmy.

Jeśli chodzi o zmianę przeznaczenia treści, ważne jest, aby zdać sobie sprawę, że nie wszystko można przekształcić w coś, co ma sens.

Bez wątpienia będzie to zależało od źródłowej treści ale coś banalnego jak zwykła lista może zostać szybko i elegancko przekształcone w prosty pokaz slajdów lub wideo. Posiadając podstawowe umiejętności w zakresie edycji i produkcji łatwo możesz generować linki zwrotne z kanału YouTube. Dodatkowo rozpowszechniać informacje za pośrednictwem mediów społecznościowych. Możesz wszystko  połączyć z ładną grafiką aby stworzyć przydatna infografikę. Mając trochę kreatywnego myślenia i know-how, nietrudno jest zobaczyć jak zmieniona treść może zdobywać świeże wysokiej jakości linki.

Twoja marka na listach najlepszych wyników

Zdecydowanie niemal w każdym sektorze istnieje podobna lub identyczna grupa produktów. Często klienci mają trudności z  ocena ich prawdziwej wartości.

Zdecydowanie  jednym z najpopularniejszych trendów porównywania w internecie są tak zwane listy „best-of” lub „Top 10” itp. Bez wątpienia artykuły te pomagają konsumentom w dokonywaniu przydatnych porównań.  Często zapewniają poczucie jakie produkty cieszą się popularnością wśród podobnie myślących osób. Dzięki inteligentnemu podejściu możliwe jest umieszczenie własnych produktów w takich artykułach lub stworzenie własnych. Z pewnością porównanie się do innych pomoże i dzięki temu Twoja firma poprawi swoje notowania. Bez wątpienia zwiększy liczbę konwersji i uzyska produktywne linki zwrotne.

Jeśli zdecydujesz się na współpracę z AISEOWEB, możemy pomóc Twojej firmie promować jej produkty na różnych listach „Top”o wysokiej jakości.

Z pewnością jeśli zdecydujesz się zastosować tę strategię, zacznij od sporządzenia listy blogów i stron internetowych, które publikują listy najlepszych ofert. Przede wszystkim tych dotyczących wiodących w twojej  branży produktów. Gdy wybierzesz te mające najlepszą reputację, profil linków zwrotnych i ogólnie pokrywają się z Twoim rynkiem docelowym. Możesz zacząć kontaktować się z autorami i właścicielami witryn, aby uświadomić im jak wielki błąd zrobili nie umieszczając w zestawie Twoich produktów. Dzięki mądrze napisanej, argumentacji i kilku marketingowym sztuczkom  możliwe jest użycie list best-of jako potężnej taktyki budowania linków. Skorzystaj z Google, aby zidentyfikować najbardziej renomowane publikacje w swojej branży i zacznij swoje SEO.

Pozyskiwanie linków SEO
Pozyskiwanie linków SEO
Syndykacja treści - Pozyskiwanie linków SEO

Pozyskiwanie linków SEO Syndykacja treści

Zdecydowanie „Syndykacja treści” to termin zaczerpnięty prosto z rynku mediów, głownie telewizji. Celem  syndykacji w telewizji jest zarabianie pieniędzy na sprzedawaniu licencji wyprodukowanego programu innym stacjom telewizyjnym.

Bez wątpienia tworzenie strategii budowania linków wokół syndykacji treści okazało się skuteczne dla wielu firm internetowych. W tym procesie pobierasz treść utworzoną na blogu swojej marki i ponownie publikujesz ją w wybranej witrynie innej firmy. Oczywiście takiej, która pokrywa się z własną docelową grupą docelową. Jeśli uda Ci się znaleźć strony, portale czy fora, które są gotowe przyjąć Twoje treści.

Zawsze będziesz uznany za autora i otrzymasz link zwrotny do swojej witryny.

Dzięki temu Twoja strona internetowa zwiększy ruch polecający. Chociaż ta metoda jest podobna do pisania posta gościnnego w tym przypadku treść pojawiła się już na Twojej własnej stronie internetowej. Bez wątpienia zwróć się do czołowych wydawców w swojej branży przedstawiając szczegółową propozycję, która zapewni publikację twoich materiałów.
Chodzi głównie o to aby zwiększyć zaangażowanie odbiorców oraz ruch na stronie. Zasadniczo pamiętaj że to wydawcy w większej mierze zarabiają na tym, że autorzy wpisów mają możliwość publikacji artykułów na ich stronach.

Syndykacja to mądry wybór dla firm, które chcą szybko ugruntować swoją reputację w branży.

Chociaż istnieją pewne obawy dotyczące zduplikowanych treści, to można ich uniknąć konfigurując tag kanoniczny ze strony w swojej witrynie i kierując na inną witrynę. Dzięki syndykacji możesz szybko rozpowszechniać swoją markę wśród konsumentów i budować solidne linki. Takie które przyniosą długoterminowe rezultaty. Ponadto, jeśli uda Ci się dystrybuować swoje treści pod nazwą popularnej  branży. Pamiętaj że tego typu publikacje często mają szerokie rzesze obserwatorów w mediach społecznościowych, które mogą przyciągnąć ich uwagę interesującymi treściami Twojej firmy.

 

Bezpłatne narzędzia do generowania linków

Aby Twoja firma miała jak największe szanse na powiększenie profilu linków zwrotnych SEO musisz myśleć nieszablonowo.

Jednym ze sposobów osiągnięcia tego celu przez wiele wiodących firm jest opracowanie własnych bezpłatnych narzędzi dla klientów.  Chodzi między innymi o wszelkiego typu kalkulatory, proste aplikacje na smartfony, itp. Tego typu narzędzia  będą wsparciem dla  konsumentów i twoich potencjalnych klientów. Oczywiście podstawowa funkcja tego narzędzia będzie się zmieniać w zależności od branży. Na przykład firma pożyczkowa mogłaby opracować solidny kalkulator stóp procentowych, który zapewnia szybkie i proste informacje. Klinika lub firma fitnessu mogłaby opracować generator diety i odpowiednich ćwiczeń dopasowany indywidualnie do kondycji danej osoby. Zastanów się jak oprogramowanie może pomóc klientom znaleźć Twoją markę. Dodatkowo dodaj możliwość udostępniania i polecania w różnych lokalizacjach online wraz z linkami do twojej witryny.
W ten sposób możesz wspinać się w wynikach wyszukiwania i poszerzać grono obserwujących w mediach społecznościowych.

Darmowe narzędzia SEO Syndykacja treści - Pozyskiwanie linków SEO Sklepy iinernetowe
Google optymalizacja SEO

Unikaj typowych błędów związanych z budowaniem linków

Bez wątpienia każda firma chce jak najszybciej wspinać się po wynikach wyszukiwania. Zdecydowanie niektórych pomysłów jednak lepiej unikać.

Bez wątpienia czasami lepiej jest trzymać się metod SEO zalecanych przez ekspertów i nie stosować archaicznych sposobów na pozyskanie linków. Jedną z takich przestarzałych technik jest spamowanie w komentarzach. To podejście powinno odejść do lamusa już dawno wraz z wieloma innymi reliktami wczesnego marketingu internetowego. Ponieważ już w 2005 roku Google ogłosił tag „nofollow”. Ta znacząca zmiana umożliwiła wydawcom i właścicielom blogów łatwe blokowanie spamu. Dlatego obecnie proces spamowania w komentarzach jest całkowicie zbędny i nieużyteczny. Chociaż na dole posta nadal możesz zobaczyć śmieciowe  komentarze to strategia ta ma niewielki lub żaden wpływ na SEO.

Poza spamowaniem w komentarzach istnieje wiele innych strategii niskiej jakości, które warto ominąć.

Na przykład nie warto poświęcać czasu i wysiłku na umieszczanie linków ze stron internetowych, które oferują niewielką lub żadną wartość. Ogólnie obejmują one serwisy społecznościowe z zakładkami, katalogi artykułów, nieistotne strony internetowe i strony niezindeksowane. Jeśli chodzi o SEO, Google zasadniczo nie da Twojej firmie żadnej nagrody za korzystanie z tego rodzaju linków.  Bez wątpienia jednak może nałożyć karę za zbyt wiele nienaturalnych śmieciowych linków. Dodatkowo usuwanie ich może być niezwykle trudne i pracochłonne. W podobnym duchu należy również unikać tworzenia linków do stron, które nie zawierają treści. Ponieważ Google może karać  takie strony, które nie oferują czytelnikom nic wartościowego, powinieneś starać się ich unikać za wszelką cenę.

Kupić czy nie kupić? Pokusa kupowania linków

Praktyka sprzedaży i kupowania linków jest czymś w co niezliczeni blogerzy i właściciele firm zaangażowali się odkąd powstało SEO.

Chociaż Google wyraźnie zakazał tej praktyki już w 2003 r., wiele osób uważa że ta strategia jest skutecznym sposobem manipulowania wynikami wyszukiwania i zdobycia przewagi nad konkurencją. Chociaż kupowanie linków wydaje się bardzo łatwym sposobem poprawy pozycji, zazwyczaj okazuje się zupełnie nieopłacalnym. Niewątpliwie w dzisiejszych czasach jest to dość ryzykowna praktyka dla osób bez wiedzy SEO. Istnieją znacznie sprytniejsze sposoby aby wyprzedzić konkurentów bez łamania zasad. Z wieloma technikami do wyboru ułatwiającymi taniej i skuteczniej pozyskać linki SEO.

Pamiętaj że cena wysokiej jakości linku szacowana bywa na ponad 50 do 300 i więcej USD, uzyskanie wymiernej wartości zwrotnej jest praktycznie niemożliwe. 

W rzeczywistości ten kapitał może być znacznie lepiej wykorzystany na ustanowieniu skutecznych długoterminowych relacji, które zapewnią naturalne rozprzestrzenianie się linków w Internecie.
Dbaj przede wszystkim o jakość SEO, jeśli jednak otrzymasz naprawdę dobrą propozycję zakupu linków lub całego tematycznego zaplecza. Przede wszystkim  upewnij się co do ich statusu w Google i realnej wartości i reputacji sprzedającego. Przede wszystkim zdobądź wiedzę jak optymalnie możesz je wykorzystać nie strzelając sobie przy tym w stopę.

Syndykacja treści - Pozyskiwanie linków SEO Sklepy iinernetowe
Darmowe narzędzia SEO Syndykacja treści - Pozyskiwanie linków SEO Sklepy iinernetowe
Sprawdzanie domen

Zdominuj konkurencję dzięki linkom zwrotnym

Bez wątpienia budowanie linków jest skomplikowaym procesem, z  którym niedoświadczone firmy mogą mieć trudności. Dodatkowo SEO stale się zmienia, pojawiają się i znikają chwilowe trendy.

 Z pewnością pomoc wiodącej agencji budującej linki takiej jak AISEOWEB, może być niezwykle produktywna.

Świadczymy szereg najwyższej jakości usług marketingu cyfrowego światowej klasy firmom o różnym kształcie i wielkości.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu
na najwyższym poziomie udoskonaliliśmy nasze narzędzia, kontakty, zasięg i umiejętności techniczne. Zdecydowanie potrafimy zapewnić poszerzenie zasięgu Twojej witryny i przyciągnięcie nowych klientów.
Sprawimy aby Twoja strona była wzorowo widoczna dla robotów wyszukiwarek, które przeczesują nieustannie internet poszukując wartościowych treści.

Wspierani przez naszą sztuczną inteligencję AISEOWEB 2.0 zaczniemy szybko pozyskać więcej linków zwrotnych niż kiedykolwiek wcześniej.

Jeśli chodzi o budowanie linków na najwyższym poziomie w Europie Azji, AISEOWEB wie, czego potrzeba. Zdecydowanie możemy generować wyjątkowe wyniki, które konkurują z najlepszymi graczami w Twojej branży. Skontaktuj się z naszym zespołem ekspertów już dziś. Aby dowiedzieć się, jak nasze usługi budowania linków poprawią Twoje rankingi w Google i zwiększą liczbę konwersji.

 Wypełnij dane aby uzyskać darmową ofertę na budowę linków.