Reklama wizualna na ratunek!

Najlepsza reklama graficzna zyskaj przewagę

Bez wątpienia aktualnie reklamy graficzne stanowią doskonałą i uniwersalną metodę przyciągania uwagi.

Dotyczy to zarówno użytkowników witryn internetowych, mediów społecznościowych, aplikacji i innych mediów cyfrowych. Zazwyczaj te reklamy składają się z tekstu, obrazów, dźwięku i wideo. Zasadniczo ich głównym celem jest zachęcenie użytkownika do kliknięcia na stronę docelową i podjęcia określonej czynności. W rezultacie na przykład dokonania zakupu na stronie internetowej lub kliknięcia linku aby dowiedzieć się więcej.

Większość kampanii graficznych jest rozliczana na podstawie kosztu kliknięcia (CPC).

Dlatego oznacza to iż reklamodawca jest obciążany tylko wtedy gdy użytkownik będący online i korzystający z wyszukiwarki kliknie jego reklamę. Reklama wizualna jest często używana do kampanii retargetingowych. Reklamy wówczas są wyświetlane użytkownikom, którzy odwiedzili już określoną witrynę ale nie wykonali żadnej czynności (tj. nie dokonali konwersji). Celem jest „przekierowanie” i zachęcenie ich do powrotu na pierwotną witrynę i kontynuowania podróży w dół ścieżki zakupu. Niewątpliwie te formaty reklam cieszą się dużym powodzeniem, głównie w zakresie ponownego kierowania.

Reklama graficzna
Reklama graficzna
Reklama graficzna
Reklama graficzna AISEOWEB

Zwiększ swój zasięg dzięki reklamom graficznym

Zdecydowanie posiadanie konta Google Ads jest koniecznością dla każdego marketera, który chce sprzedawać swoje produkty lub usługi online.

Niewątpliwie po otwarciu konta możesz być zniechęcony ogromną liczbą dostępnych opcji. Oczywiście wybór najlepszego typu reklamy i formatu kampanii może być bardzo trudny. Dlatego w takim wypadku przydają się usługi agencji reklamowej posiadającej odpowiednie doświadczenie i wiedzę.
Przede wszystkim zapamiętaj że są cztery główne typy reklam dostępne w Google , czyli reklamy graficzne, reklamy wideo, reklamy tekstowe i reklamy multimedialne.

 W związku z tym kolejnym krokiem jest wybór najlepszego formatu do wykorzystania w wyświetlaniu reklam.

Istnieją również cztery główne formaty reklamy:

  • kwadratowe i prostokątne
  • długiego banera (banery),
  • typu wieżowiec (pionowe),
  • na telefon komórkowy.

Każdy z tych formatów jest oferowany w różnych rozmiarach.

Na koniec Twoja strategia będzie musiała uwzględniać ogólny budżet i plan reklamowy. Mówiąc najprościej ile będzie kosztować stworzenie,  wyświetlenie określonej ilości reklam danego typu, kierowanej do określonych odbiorców w określonym czasie.

Konwertuj więcej klientów dzięki reklamom graficznym

 Jeśli planujesz rozpocząć kampanię reklam graficznych AISEOWEB może pokazać Ci, jakie decyzje należy podjąć.

Bez wątpienia możemy pomóc Ci od samego początku w podjęciu kluczowych decyzji. Począwszy od tego który z czterech typów reklam jest najkorzystniejszy w przypadku banerów reklamowych w  Polsce i Europie a jaki w Azji i Tajlandii.
Zdecydowanie pomożemy Ci uzyskać jak największy zwrot z każdej zainwestowanej złotówki. Skutecznie doradzając jaki styl, format, rozmiar i ilość reklam najskuteczniej rozpowszechnią informacje o Twoich produktach i usługach.

 Z pewnością nasza agencja SEO w tym dział reklam graficznych może przedstawić przykłady strategii i wyników innych kampanii.

Tych dotyczących produktów i usług podobnych do Twoich, podkreślając w jaki sposób możemy osiągnąć dla Ciebie podobnie wysoki poziom zwrotu z inwestycji.
Przede wszystkim jeśli poważnie myślisz o rozpoczęciu reklamy graficznej zacznij od rozmowy z ekspertami od reklamy graficznej. Zdecydowanie nabierzesz szerszej perspektywy na możliwości reklam graficznych i to co maja do zaoferowania profesjonaliści. Współpracuj z najlepszymi i ustaw swoją markę przed konkurencją.

Reklamy graficzne
Mobilna Reklama graficzna
Google ADS
Bez wątpienia warto w tym momencie skonsultować się z profesjonalistami i poznać ich ofertę. AISEOWEB jako profesjonalna agencja reklamowa zdecydowanie może pomóc w podjęciu decyzji.
Napisz do nas, a otrzymasz niezobowiązującą darmową ofertę  profesjonalnej kampanii reklamowej.

Na ratunek Reklamy banerowe

Zasadniczo koszt reklamy bannerowej (displayowej) jest zwykle obliczany jako „liczba wyświetleń”. Przy czym każde wyświetlenie odpowiada jednemu wyświetleniu strony przez użytkownika online.

Bez wątpienia stawki mogą spaść nawet do 1 PLN za tysiąc wyświetleń (CPM). Oznacza to, że za każdą wydana złotówkę Twój baner reklamowy może być wyświetlany 1000 razy. Ale z 1000 wyświetleń ile osób klika reklamę? Cóż ostatnie badanie statystyk CTR na całym świecie wykazuje podobne wyniki. Co za tym idzie  duże banery reklamowe u góry strony docelowej mogą zapewnić najlepszy zwrot z inwestycji, z CTR. Ustawiają go na poziomie ok. 6,2% i 4,5% odpowiednio dla banerów innych niż wideo i banerów wideo.

 Dlatego porównując to z 2%, czyli średnim współczynnikiem klikalności płatnych reklam w wyszukiwarce Google. Co istotne w przypadku Facebooka liczba ta jest jeszcze niższa, a średni współczynnik klikalności (CTR) ich reklam we wszystkich branżach wynosi poniżej 1%.

Z pewnością patrząc z tej perspektywy powiedzielibyśmy, że banery reklamowe nie są drogie i są warte inwestycji, ponieważ oferują najlepszą szanse wysokiego zwrotu z inwestycji (ROI).