Reklama na Facebooku - Wystrzelimy twoja sprzedaż!

Generuje zyski dzięki reklamie na Facebooku

Niezależnie od tego, czy jesteś dużą międzynarodową czy małą lokalną firmą, Facebook oferuje doświadczonym marketerom potężne narzędzie marketingowe. 

Zdecydowanie poszerzające możliwości promocji w bardzo szerokim rozumieniu tego słowa. Bezsprzecznie Facebook posiada gigantyczny zasięg i skuteczność marketingową. Stanowi doskonała platformę do przyciągania nowych klientów, rozwijania świadomość marki i przekazywania twoich informacji obserwującym. Niewątpliwie Facebook aktywnie wspiera przedsiębiorców umożliwiając użytkownikom tworzenie indywidualnych profili lub stron biznesowych. Zarówno dla firm, organizacji, organizacji non-profit lub dowolnej grupy próbującej rozwinąć bazę fanów dla promowania produktu, usługi lub marki.

Dlaczego reklama na Facebooku?
Biorąc pod uwagę fakt że Facebook przekroczył prawdopodobnie na dobre 3 miliardy użytkowników miesięcznie. Zdecydowanie jest obecnie drugą najczęściej odwiedzaną witryną w Internecie po Google.

Dlatego zapewnia wszelkim firmom bezprecedensowy dostęp do szerokiej puli potencjalnych konsumentów z całego świata. W rezultacie korzystając z jego bogatych funkcji reklamowych i sprytnego systemu określania stawek pomocnego w optymalizacji budżetów. Z pewnością możesz dokładnie określić kto widzi Twoją reklamę, na jakiej platformie, jak często i o jakich porach dnia. Ramię reklamowe Facebooka to dopracowana i najnowocześniejsza maszyna, która zapewnia sprawdzone wyniki i wysoki zwrot z inwestycji.

Reklama na facebooku
Reklama na facebooku
Facebook reklama - social media
Reklama na facebooku - AISEOWEB

Zdobywaj klientów na Facebooku jak się zabrać za reklamę?

 Istnieje kilka sposobów zarządzania reklamą na Facebooku, aby uzyskać pożądane wskaźniki KPI i uzyskać odpowiedni zwrot z inwestycji.

Niewątpliwie Facebook pozwala reklamodawcom na dotarcie do odbiorców według wieku kryteriów. W związku z tym możemy wybrać lokalizację, płeć, język, nawyki zakupowe, zainteresowania, wcześniejsze działania i tak dalej.
Dlatego zawężając docelowych odbiorców i preferencji wyświetlania (urządzenia mobilne a komputery stacjonarne) Twoja reklama będzie wyświetlana tylko użytkownikom pasującym do tego profilu. W rezultacie reklamy mogą opowiadać o Twoich produktach i usługach, kierować potencjalnych nabywców do Twojej witryny. Dodatkowo prezentować film wyjaśniające i opublikowane na YouTube.

 Z całą pewnością skutecznie możesz skierować swoją reklamę tylko na strony 30–50-latków, którzy lubią golf i piwo.

Dodatkowo takich, którzy są singlami i mieszkają pod określonym kodem pocztowym. Następnie możesz ustawić budżet i wybrać opcję cenową: CPC, CPM, CPA lub CPL. Zdecydowanie dzięki tym opcjom oszczędzasz, płacisz za wyświetlanie reklamy tylko wtedy gdy jest ona zaangażowana (tj. Kliknięcie, wyświetlenie, działanie itp.). W przeciwieństwie do mniej wyrafinowanych narzędzi reklamowych, Facebook zapewnia użytkownikom pełny zestaw wskaźników optymalizacji, śledzenia i analizy.

Przejmij kontrolę nad Facebook Business Manager

Facebook Business Manager, inaczej mówiąc Menadżer Firmy. Jest to narzędzie Facebooka ułatwiające zarządzanie działaniami marketingowymi. Bez wątpienia  dzięki niemu konta reklamowe, strony, którymi zarządzasz pozostają w jednym miejscu.

To właśnie w tym narzędziu przyznajesz dostęp do zasobów członkom swojego zespołu, agencjom partnerskim i dostawcom. Dzięki niemu możesz kontrolować swoje zasoby na Facebooku i dbać o to, aby odpowiednie osoby miały prawidłowy dostęp.
Zdecydowanie w tym miejscu znajdziesz pełen zakres funkcji marketingowych i reklamowych Facebooka. Bez wątpienia jest to centrum w którym możesz śledzić i przeglądać wszystkie swoje wysiłki za pomocą szczegółowych raportów.  Co istotne pozwalają one zobaczyć w czasie rzeczywistym, jak działają Twoje reklamy oraz wprowadzać wszelkie niezbędne korekty.

Ponieważ interfejs zawiera wiele typów zasobów, od katalogów i pikseli po aplikacje, konta reklamowe, projekty, konwersje, itp.

Dlatego zarządzanie wszystkimi tymi potężnymi zasobami w jednym miejscu jest znacznie łatwiejsze niż rozłożenie ich na różne serwisy. Bezwzględnie każdy kto poważnie myśli o wyświetlaniu reklam w tej potężnej maszynerii, będzie musiał je poznać. Bez wątpienia brak wiedzy o ich działaniu uniemożliwi optymalne zarządzanie reklamami na Facebooku.

Reklama na facebooku
Reklama na facebooku
Reklama na facebooku
Własna reklama na facebooku

Reklama na Facebooku wyszukaj swoją Idealną grupę odbiorców

Z całą pewnością  istnieje wiele aspektów reklam na Facebooku, które sprawiają, że jest to atrakcyjna platforma do prowadzenia kampanii reklamowej.

Niewątpliwie dzięki tak precyzyjnemu kierowaniu reklam niemal natychmiast zwiększasz ruch w swojej witrynie. Co z kolei podniesie Twoją pozycję w Google i zbliży się do szczytu wyników wyszukiwania. Reklamy na Facebooku mogą również zwiększać powtarzalność sprzedaży.

Zdecydowanie jednak Facebook jest platformą społecznościową. W wyniku tego docelowi użytkownicy regularnie wchodzą w interakcję z innymi użytkownikami.

Zdecydowanie pomaga to w rozpowszechnianiu informacji przez zadowolonych klientów z Twoich produktów i usług. Dlatego to społeczny aspekt Facebooka jest przyczyną, dla którego platforma stała się tak skuteczna w reklamie.

Zdominuj konkurentów dzięki skutecznym reklamom na Facebooku

AISEOWEB to profesjonalna firma reklamowa na Facebooku z Polski, która ma  doświadczenie w prowadzeniu kampanii reklamowej na Facebooku.

Zdecydowanie potrafimy zapewnić wyniki znacznie przekraczające Twoje oczekiwania. Nasz zespół ekspertów może zaplanować i zarządzać kampanią od początku do końca. Oczywiście wprowadzając wszelkie niezbędne poprawki i udoskonalenia w trakcje jej trwania. Zdecydowanie nasza agencja reklamowa na Facebooku jest bardzo skuteczna w maksymalnym wykorzystaniu budżetu marketingowego. Niewątpliwie pomożemy w osiągnięciu wszystkich celów, takich jak zwiększony zasięg, zaangażowanie i konwersje.

Z pewnością wiemy co działa, a co nie działa w marketingu cyfrowym to tylko jeden z powodów, dla których jesteśmy odbierani jako wartościowa agencja reklamowa. Jeśli chcesz wykorzystać ogromną siłę reklamową na Facebooku, skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić się na niezobowiązującą rozmowę.

Nasz zespół ekspertów przeprowadzi Cię przez podstawy i omówi optymalne rozwiązanie spełniające Twoje potrzeby biznesowe.
SEO stron mobilnych
Reklamy w mediach społecznościowych