Reklama na Facebooku - Wystrzelimy twoja sprzedaż!

dzięki reklamie na Facebooku

Niezależnie od tego, czy jesteś dużą międzynarodową czy małą lokalną firmą, Facebook oferuje doświadczonym marketerom potężne narzędzie marketingowe. 

Zdecydowanie poszerzające możliwości promocji w bardzo szerokim rozumieniu tego słowa. Bezsprzecznie Facebook posiada gigantyczny zasięg i skuteczność marketingową. Stanowi doskonała platformę do przyciągania nowych klientów, rozwijania świadomość marki i przekazywania twoich informacji obserwującym. Niewątpliwie Facebook aktywnie wspiera przedsiębiorców umożliwiając użytkownikom tworzenie indywidualnych profili lub stron biznesowych. Zarówno dla firm, organizacji, organizacji non-profit lub dowolnej grupy próbującej rozwinąć bazę fanów dla promowania produktu, usługi lub marki.

Dlaczego reklama na Facebooku?
Biorąc pod uwagę fakt że Facebook przekroczył prawdopodobnie na dobre 3 miliardy użytkowników miesięcznie. Zdecydowanie jest obecnie drugą najczęściej odwiedzaną witryną w Internecie po Google.

Dlatego zapewnia wszelkim firmom bezprecedensowy dostęp do szerokiej puli potencjalnych konsumentów z całego świata. W rezultacie korzystając z jego bogatych funkcji reklamowych i sprytnego systemu określania stawek pomocnego w optymalizacji budżetów. Z pewnością możesz dokładnie określić kto widzi Twoją reklamę, na jakiej platformie, jak często i o jakich porach dnia. Ramię reklamowe Facebooka to dopracowana i najnowocześniejsza maszyna, która zapewnia sprawdzone wyniki i wysoki zwrot z inwestycji.

Reklama na facebooku
Reklama na facebooku
Facebook reklama - social media
Reklama na facebooku - AISEOWEB

Zdobywaj klientów na Facebooku

 Istnieje kilka sposobów zarządzania reklamą na Facebooku, aby uzyskać pożądane wskaźniki KPI i uzyskać odpowiedni zwrot z inwestycji.

Niewątpliwie Facebook pozwala reklamodawcom na dotarcie do odbiorców według wieku kryteriów. W związku z tym możemy wybrać lokalizację, płeć, język, nawyki zakupowe, zainteresowania, wcześniejsze działania i tak dalej.
Dlatego zawężając docelowych odbiorców i preferencji wyświetlania (urządzenia mobilne a komputery stacjonarne) Twoja reklama będzie wyświetlana tylko użytkownikom pasującym do tego profilu. W rezultacie reklamy mogą opowiadać o Twoich produktach i usługach, kierować potencjalnych nabywców do Twojej witryny. Dodatkowo prezentować film wyjaśniające i opublikowane na YouTube.

 Z całą pewnością skutecznie możesz skierować swoją reklamę tylko na strony 30–50-latków, którzy lubią golf i piwo.

Dodatkowo takich, którzy są singlami i mieszkają pod określonym kodem pocztowym. Następnie możesz ustawić budżet i wybrać opcję cenową: CPC, CPM, CPA lub CPL. Zdecydowanie dzięki tym opcjom oszczędzasz, płacisz za wyświetlanie reklamy tylko wtedy gdy jest ona zaangażowana (tj. Kliknięcie, wyświetlenie, działanie itp.). W przeciwieństwie do mniej wyrafinowanych narzędzi reklamowych, Facebook zapewnia użytkownikom pełny zestaw wskaźników optymalizacji, śledzenia i analizy.

Przejmij kontrolę nad

Facebook Business Manager, inaczej mówiąc Menadżer Firmy. Jest to narzędzie Facebooka ułatwiające zarządzanie działaniami marketingowymi. Bez wątpienia  dzięki niemu konta reklamowe, strony, którymi zarządzasz pozostają w jednym miejscu.

To właśnie w tym narzędziu przyznajesz dostęp do zasobów członkom swojego zespołu, agencjom partnerskim i dostawcom. Dzięki niemu możesz kontrolować swoje zasoby na Facebooku i dbać o to, aby odpowiednie osoby miały prawidłowy dostęp.
Zdecydowanie w tym miejscu znajdziesz pełen zakres funkcji marketingowych i reklamowych Facebooka. Bez wątpienia jest to centrum w którym możesz śledzić i przeglądać wszystkie swoje wysiłki za pomocą szczegółowych raportów.  Co istotne pozwalają one zobaczyć w czasie rzeczywistym, jak działają Twoje reklamy oraz wprowadzać wszelkie niezbędne korekty.

Ponieważ interfejs zawiera wiele typów zasobów, od katalogów i pikseli po aplikacje, konta reklamowe, projekty, konwersje, itp.

Dlatego zarządzanie wszystkimi tymi potężnymi zasobami w jednym miejscu jest znacznie łatwiejsze niż rozłożenie ich na różne serwisy. Bezwzględnie każdy kto poważnie myśli o wyświetlaniu reklam w tej potężnej maszynerii, będzie musiał je poznać. Bez wątpienia brak wiedzy o ich działaniu uniemożliwi optymalne zarządzanie reklamami na Facebooku.

Reklama na facebooku
Reklama na facebooku
Reklama na facebooku
Własna reklama na facebooku

Reklama na Facebooku wyszukaj swoją

Z całą pewnością  istnieje wiele aspektów reklam na Facebooku, które sprawiają, że jest to atrakcyjna platforma do prowadzenia kampanii reklamowej.

Niewątpliwie dzięki tak precyzyjnemu kierowaniu reklam niemal natychmiast zwiększasz ruch w swojej witrynie. Co z kolei podniesie Twoją pozycję w Google i zbliży się do szczytu wyników wyszukiwania. Reklamy na Facebooku mogą również zwiększać powtarzalność sprzedaży.

Zdecydowanie jednak Facebook jest platformą społecznościową. W wyniku tego docelowi użytkownicy regularnie wchodzą w interakcję z innymi użytkownikami.

Zdecydowanie pomaga to w rozpowszechnianiu informacji przez zadowolonych klientów z Twoich produktów i usług. Dlatego to społeczny aspekt Facebooka jest przyczyną, dla którego platforma stała się tak skuteczna w reklamie.

Zdominuj konkurentów dzięki reklamom na Facebooku

AISEOWEB to profesjonalna firma reklamowa na Facebooku z Polski, która ma  doświadczenie w prowadzeniu kampanii reklamowej na Facebooku.

Zdecydowanie potrafimy zapewnić wyniki znacznie przekraczające Twoje oczekiwania. Nasz zespół ekspertów może zaplanować i zarządzać kampanią od początku do końca. Oczywiście wprowadzając wszelkie niezbędne poprawki i udoskonalenia w trakcje jej trwania. Zdecydowanie nasza agencja reklamowa na Facebooku jest bardzo skuteczna w maksymalnym wykorzystaniu budżetu marketingowego. Niewątpliwie pomożemy w osiągnięciu wszystkich celów, takich jak zwiększony zasięg, zaangażowanie i konwersje.

Z pewnością wiemy co działa, a co nie działa w marketingu cyfrowym to tylko jeden z powodów, dla których jesteśmy odbierani jako wartościowa agencja reklamowa. Jeśli chcesz wykorzystać ogromną siłę reklamową na Facebooku, skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić się na niezobowiązującą rozmowę.

Nasz zespół ekspertów przeprowadzi Cię przez podstawy i omówi optymalne rozwiązanie spełniające Twoje potrzeby biznesowe.
SEO stron mobilnych
Reklamy w mediach społecznościowych