Reklama na LINE dla kogo niezbędna?

Reklama na Line Bardzo skuteczna reklama w Azji

Odkąd LINE została założona w 2011 roku, z aplikacji do komunikacji stała się jedną z największych w świecie social mediów.

Obecnie platforma obsługuje obecnie ok 200 milionów użytkowników miesięcznie, głównie w Azji. LINE umożliwia użytkownikom komunikowanie się za pośrednictwem wiadomości tekstowych, wideo i obrazów. Zapewnia także proste rozwiązanie do połączeń telefonicznych VoIP i wideokonferencji.

Bez wątpienia sukces firmy LINE osiągnął nowy poziom w 2014 r. Kiedy zaczęła oferować reklamodawcom przyjazną w użyciu platformę umożliwiającą dotarcie do klientów.

Chociaż LINE jest używany na całym świecie, najbardziej popularny stał się w Azji. Bez wątpienia w krajach takich jak Tajlandia, Japonia, Indonezja i Tajwan niemal zdominował rynek. Dla firm działających w tych regionach LINE stało się niezbędnym narzędziem marketingowym.

Niewątpliwie LINE może wydawać się podobny do innych usług przesyłania wiadomości, takich jak WhatsApp i Facebook Messenger. Zdecydowanie posiada kilka kluczowych różnic, które wyróżniają go na rynku.

Ze względu na szereg innowacyjnych funkcji LINE pozwala użytkownikom czytać wiadomości, kalendarium i komiksy mangi. Dodatkowo użytkownicy mogą zamawiać jedzenie, rezerwować taksówki i korzystać z bankowości internetowej. Zdecydowanie bogactwo wygodnych funkcji LINE sprawia, że pojawia się coraz częściej na milionach urządzeń na całym świecie.

Reklama na Line
Facebook reklama - social media
Reklama na Line z AISEOWEB
Reklama na Line

Reklamy na LINE Obowiązkowe w Azji

Zdecydowanie dla firm, które chcą dotrzeć na rynek azjatycki, marketing LINE będzie odgrywał ważną rolę w spójnej strategii marketingowej.

Aplikacja oferuje trzy główne formaty reklam LINE: reklamy internetowe, reklamy aplikacji i reklamy wideo.
To który najbardziej Ci odpowiada, zależy od konkretnego rynku docelowego, produktu lub usługi, ale każdy z nich ma swoje unikalne cechy.

W skrócie: reklamy internetowe służą do promowania treści w witrynie internetowej poza LINE. Reklamy aplikacji służą do zachęcania użytkowników LINE do pobrania aplikacji Twojej marki. Podczas gdy reklamy wideo doskonale nadają się do promowania świadomości marki lub prezentowania produktów odbiorcom.

Przede wszystkim należy pamiętać że każda opcja ma inną konfigurację w zależności od tego, gdzie pojawi się w aplikacji.

Reklamy wyświetlane na osi czasu zawierają ikonę konta, tytuł i opis, obrazy lub filmy oraz przyciski umożliwiające „polubienie” i dostęp do menu „czynności”. Jednak reklamy umieszczane w kanałach wiadomości lub mangi są uproszczone i zawierają mniej elementów.

Rozszerz swój rynek docelowy dzięki LINE

Z całą pewnością w reklamach LINE kierowanie na klientów jest stosunkowo łatwe i skuteczne.

Platforma oferuje reklamodawcom cztery kluczowe dane demograficzne umożliwiające identyfikację rynku: płeć, wiek, zainteresowania i region. Jeśli zdecydujesz się kierować reklamy do szerszej publiczności, dotrzesz do większej liczby osób przy wyższych kosztach. Zdecydowanie bardziej sensowne jest reklamowanie się do mniejszej liczby osób będących bardziej zainteresowanych Twoimi produktami i usługami.

Marketing aplikacji LINE oferuje kilka różnych sposobów dotarcia do klientów.

Podobnie jak WhatsApp i Facebook Messenger, LINE pozwala użytkownikom używać kolorowych naklejek do czatowania.Dlatego aplikacja daje firmom możliwość projektowania i sprzedaży własnych naklejek reklamowych LINE. Co ciekawe możesz je również rozdać w zamian za dodanie Twojej firmy do znajomych. To prosta strategia mająca na celu zwiększenie liczby obserwujących i szybkie budowanie świadomości marki.

Oczywiście LINE umożliwia również firmom tworzenie ciekawych ofert specjalnych.

Tego typu reklamy promują Twoją firmę poprzez specjalne rabaty i prezenty w zamian za pozyskanie osób obserwujących Twoje konto. Ta metoda jest podobna do wysyłania subskrybentów na listę e-mailową.

Pozyskiwanie linków SEO
Reklama na Line
Reklama na Line
ADS - Reklama na Line

Jak skutecznie dotrzeć do milionów użytkowników LINE

Niewątpliwie aby zmaksymalizować skutecznie zasięg reklam LINE, będzie ci potrzebna wyspecjalizowana agencja reklamowa LINE.

Oczywiście nasz zespół ekspertów ds. Marketingu obecny w Tajlandii rozumie, jak niesamowita i skuteczna w reklamie jest LINE. Ze względu na to że na co dzień  korzystamy z aplikacji poza pracą. Z pewnością wiemy jak na rynku Tajlandzkim zapewnić  niesamowity wzrost ruchu i konwersji dzięki naszym sprawdzonym strategiom reklamowym w aplikacji LINE.

Spędziliśmy sporo czasu ucząc się funkcji i reakcji na różne strategie reklam na LINE, stale je dopracowując względem nowych trendów i technologii.

Bez wątpienia ze wsparciem danych które posiadamy nasze strategie zapewniają że LINE będzie działał na Twoją korzyść. Dzięki przydatnym statystyką i funkcją  aplikacja wskaże współczynniki konwersji, współczynniki odrzuceń i ogólny sukces Twoich reklam. Zdecydowanie te przydatne statystyki mogą być wykorzystywane do lepszego kierowania reklamy i zwiększania sprzedaży. Dlatego jeśli chcesz dotrzeć do odbiorców z najpopularniejszych regionów AISEOWEB zapewni skuteczną drogę do sukcesu.

Jeśli jesteś zainteresowany uzyskaniem darmowej oferty na kampanię reklamową na platformie LINE, napisz do nas koniecznie. Zdecydowanie możemy pomóc.