Zdjęcie kary od Googla? Ale za co?

Pozostań po jasnej stronie Dlaczego dostałem karę?

AISEOWEB to doświadczona agencja z Polski zajmująca się karami od Google. Zdecydowanie posiadamy umiejętności i wiedzę niezbędną aby pomóc każdej firmie odzyskać stracony ranking w wyniku otrzymania kary.

Z całą pewnością oddając swoją stronę internetową w nasze ręce masz pewność, że nigdy nie otrzymasz kary od Googla.

Niewątpliwie prowadzenie działalności przez Internet związane jest z tym, że musisz postępować zgodnie z  zasadami jakie ustala największa wyszukiwarka czyli Google. Istotne jest to że zasady te zmieniają się z biegiem czasu, co oznacza, że firmy, które nie są na bieżąco z najnowszymi wytycznymi (tj. Aktualizacjami, takimi jak Panda i Penguin), ryzykują karę za ich nieprzestrzeganie.

Zdjęcie kary od Googla – AISEOWEB 2.0 Skuteczna ochrona twojej strony www.

Dlatego w pełni przestrzegamy najnowszych wytycznych Google, stale je monitorując.
W rezultacie wykorzystując nasze dziecko czyli AISEOWEB 2.0 stale monitorujemy wszystkie linki prowadzące do twojej witryny. Codziennie system sprawdza poprawność i zgodność treści umieszczanej na Twojej stronie.
Absolutnie zapewniamy ochronę naszym klienta przed działaniami np. konkurencji chcącej zalać stronę spamerskimi linkami i w rezultacie powodując nałożenie kary od Google.  Bez wątpienia nasz inteligentny system AISEOWEB 2.0 skutecznie chroni twoja stronę przed wszelkimi podejrzanymi działaniami z zewnątrz.
W razie potrzeby jesteśmy w stanie namierzyć, udowodnić i przedstawić dowody, umożliwiając tym samym wszczęcie kroków prawnych.

 

Aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach chroniących przed karą Google, skontaktuj się już dziś ze specjalistami ds. Marketingu cyfrowego AISEOWEB .

Zdjęcie kary od Googla
Google optymalizacja SEO
Zdjęcie kary z domeny
Słowa kluczowe a zdjęcie kary od Googla
e-commerce a zdjęcie kary od Googla

Unikaj kar Google wykonaj profesjonalne SEO

Kary od Google przybierają formę gwałtownego spadku Twojej poprzednio wysokiej pozycji witryny.

Nawet jeśli nie masz do czynienia z silną konkurencją, może to oznaczać niebyt.
W istocie Twoja witryna nie pojawi się na pierwszej, ani na drugiej, często na żadnej stronie wyników wyszukiwania. Generalnie będziesz nigdzie, jeśli chodzi o rozpoznawalność i świadomość witryny przez użytkowników. Należy pamiętać, że zasady określone przez Google mają na celu uczynienie przeglądania Internetu tak łatwym i pouczającym dla widza, jak to tylko możliwe.

Zdecydowanie nie rozdają złośliwie kary, trzeba sobie na nią zasłużyć.

Kary można również potraktować jako swego rodzaju doświadczenia edukacyjne. Bez wątpienia przestrzegając zasad znacznie ograniczysz ryzyko otrzymania kary.  Jeśli wydarzy się jednak najgorsze nie panikuj, zdjęcie kary od Google nie jest wcale takie skomplikowane. Prawdopodobnie po drodze zdobędziesz cenną wiedzę  potrzebną do poprawnej optymalizacji SEO. zgodnej z zasadami Google.

Twórz treści przyjazne dla wyszukiwarek

Chociaż istnieje wiele powodów nałożenia kary od Google, najczęstsze powody to:

  • ogromne ilości bezwartościowych linków kierujących do twojej strony
  • ukryte treści i linki w nich zawarte
  • sama treść, to jakie wartości posiada (pornografia, wulgaryzmy, itp) 
  • techniczny aspekt wykonania strony (błędy techniczne)

Oczywiście aby uniknąć tego typu wpadek wystarczy pozwolić profesjonalnej firmie SEO zająć się utrzymaniem Twojej witryny. Pozwoli to zaoszczędzić czas i nerwy oraz pozwoli zapomnieć o temacie kary od Google.
Niewątpliwie gdyby jednak najgorsze już się wydarzyło, pozwól nam zająć się szybko i profesjonalnie procesem zdjęcia kary od Googla i odzyskiwania pozycji w rankingu Google.

Zdecydowanie przestrzegaj trzech zasad jeśli zdecydujesz się sam zająć SEO optymalizacją własnej strony

  1.  Nie kupuj linków. Linki przechodzące do Twojej witryny i wychodzące z niej powinny wyglądać naturalnie i autentycznie oraz prowadzić do z treści wysokiej jakości.
  2.  Nie nadużywaj słów kluczowych. Wypełnianie treści powtarzającą się frazą kluczową lub słowem spowoduje odwrotny skutek; zaszkodzi twojej pozycji w wyszukiwarce.
  3. Nie kopiuj ani nie kradnij fragmentów treści. Dostarczaj oryginalne, przydatne informacje, które zwiększają komfort użytkowania.
Szybkie zdjęcie kary od Googla
Zdjęcie kary od Googla
Słowa kluczowe a zdjęcie kary od Googla
Zdjęcie kary od Googla

Dostałeś karę od Google? Google pomoże w jej zdjęciu!

Poniekąd jeśli Twoja witryna doświadczyła nagłego spadku w rankingu możesz być winny naruszenia.
Bez wątpienia szybkie przeszukanie samego Google wskaże wiele narzędzi, które pomogą na diagnozę i zdjęcie kary SEO.

Istotnie kary są wynikiem naruszeń w dwóch ogólnych obszarach. Najczęstszym obszarem są linki. Linki mogą powodować szereg problemów, a najczęstszym naruszeniem jest po prostu zbyt wiele linków lub nieorganicznych linków, co oznacza, że oferują one niską jakość lub brak związku z zawartością hosta.

Zbadaj stronę pod kontem „złych linków” i nie tylko – Narzędzia Google

Drugim obszarem, który zachęca do kary Google, jest treść. Treść strony internetowej musi być odpowiednia, pouczająca i przede wszystkim oryginalna. Powinien zawierać słowa kluczowe w odpowiednim procencie całkowitej liczby słów. Niewątpliwie wszystkie odstępstwa od tej pewnej wartości procentowej oznaczają karę Google, zostają odebrane jak spam i treść bez wartości. Często również jako próba zbytniego wzbogacenia i wypełnienia treści słowami kluczowymi w celu wpłynięcia na wyniki.

Jeśli nie czujesz się na siłach i nie masz czasu profesjonalnie zająć się SEO własnej strony zdaj się na ekspertów. Wypełnij formularz, a my wyślemy do ciebie darmową ofertę na profesjonalną optymalizację SEO  Twojej strony lub sklepu www.